top of page

Výrobce potrubních systémů a dodavatel vzduchotechniky.

Když i na službách záleží

JACOB-SYSTEMS s.r.o.

Společnost JACOB-SYSTEMS je dceřinou společností Fr. Jacob Söhne GmbH & Co. KG, což nám umožňuje využívat vynikající znalosti a zkušenosti mateřské společnosti, která je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců potrubních systémů s více než 95 lety zkušeností. Kromě vysoké kvality se také věnujeme inovacím a dynamickým řešením pro potřeby našich zákazníků. Naše modulární systémy umožňují flexibilitu a efektivitu při instalaci a údržbě.

 

Naše filozofie je založena na hodnotách jako jsou profesionalita, inovace, etika a spolupráce. Snažíme se poskytnout nejlepší možné řešení pro každého zákazníka a budovat dlouhodobé vztahy založené na vzájemné důvěře.

 

Rádi vám poskytneme veškeré informace a pomůžeme najít optimální řešení pro vaše potřeby.

Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Naším hlavním cílem je poskytovat výjimečné služby a produkty, které splňují a překračují očekávání našich zákazníků. Věnujeme pečlivou pozornost každému detailu a nasloucháme potřebám našich klientů, abychom jim mohli nabídnout řešení šité na míru.

 

Naše odborné týmy jsou vždy připraveny pomoci a poskytnout rady, aby zajistily, že budete spokojeni s našimi produkty a službami. Vaše spokojenost je pro nás klíčová, protože víme, že spokojený zákazník je nejlepší reference.

Když i na servisu záleží

Samozřejmostí je komplexní nabídka servisních služeb vzduchotechniky pro průmyslové i komerční sektory. Naše odborné týmy zaručují rychlou, efektivní a spolehlivou údržbu a opravy vašich vzduchotechnických systémů.

S naším servisem můžete očekávat snížení provozních nákladů, prodloužení životnosti zařízení a zajištění optimálního výkonu pro váš podnik. Obraťte se na nás a zjistěte, jak vám můžeme pomoci udržet vaše vzduchotechnické systémy v perfektním stavu."

Pipes on ceiling. Ventilation in building. Details of room. Black ceiling. Light in interi

Kdo jsme

O mateřské společnosti

Fr. Jacob Söhne GmbH & Co. KG

Společnost JACOB je jedničkou v oblasti modulárních potrubních systémů v Evropě a působí po celém světě. Některé z hlavních aplikací potrubních systémů JACOB jsou dopravní potrubní systémy pro manipulaci se sypkým zbožím, odsávání prachu a ventilační zařízení pro ekologické aplikace.

1 000 000

Položek skladem

1924

Rok založení

600

Zaměstnanců

40

Zastoupení ve světě

6

Dceřinných společností

bottom of page